plen
Dziś jest: Sobota, 15 Grudnia 2018 r.

ZESPÓŁ PRODUKTÓW MOTORYZACJA

oraz

PŁYNY DO INSTALACJI KLIMATYZACYJNYCH, SOLARNYCH I GRZEWCZYCH
 
tel. +48 46 863 02 01 i nr wewnętrzny
fax. +48 46 863 02 01 wew. 209
e-mail:
borygo@boryszewerg.com.pl
ergolid@boryszewerg.com.pl
 
Szef Zespołu
Michał Wróblewski - wew. 509

 
Sprzedaż i logistyka
 
Justyna Kujawa - wew. 312
Aleksandra Matusiak - wew. 400
Sylwia Tomczak - wew. 400
 
Regionalni Szefowie Sprzedaży
 
Polska południowo-zachodnia
Piotr Jurgiel - tel. 692 441 454, email:
pjurgiel@boryszewerg.com.pl
 
Polska północno-wschodnia
Krzysztof Żygadło - tel. 604 776 536, email:
kzygadlo@boryszewerg.com.pl 
 
Polska południowo-wschodnia
Ryszard Świątek -  tel. 604 432 722, email:
rswiatek@boryszewerg.com.pl

 

PRODUKTY DLA SEKTORA LOTNICZEGO

tel. +48 46 863 02 01 i nr wewnętrzny
 
Adil Emir Jabiry - wew. 468, tel. kom. 668 840 634
e-mail: 
aemirjabiry@boryszewerg.com.pl

 
ZESPÓŁ PRODUKTÓW BUDOWNICTWO
tel. +48 46 863 02 01 i nr wewnętrzny lub
tel. +48 46 863 04 50, fax. +48 46 863 04 51
e-mail:
budownictwo@boryszewerg.com.pl
zamowienia.budownictwo@boryszewerg.com.pl
 

Szef Zespołu
Krzysztof Slesar – wew. 278
 
Sprzedaż i logistyka:
Małgorzata Żakowska – wew. 493, e-mail:
mzakowska@boryszewerg.com.pl
Beata Owczarzak - wew. 552, e-mail: bowczarzak@boryszewerg.com.pl
  
Obsługa reklamacji:
Małgorzata Kowalczyk – wew. 358, e-mail:
mkowalczyk@boryszewerg.com.pl

Regionalni Szefowie Sprzedaży
 
Polska północno - zachodnia
Filip Murawski - tel. 692 441 471, e-mail: 
fmurawski@boryszewerg.com.pl
 
Polska północno - wschodnia
Wojciech Harasimczuk – tel. 602 397 024, e-mail:
wharasimczuk@boryszewerg.com.pl
 
Polska południowo - zachodnia
tel. 600 418 256
 
 
ZESPÓŁ PRODUKTÓW CHEMIA
tel. +48 46 863 02 01 i nr wewnętrzny
e-mail:
chemia@boryszewerg.com.pl
 
Szef Zespołu
Danuta Grzelak – wew. 412

 
Sprzedaż i logistyka
Justyna Lusztak – wew. 338

  
ZESPÓŁ PRODUKTÓW TWORZYWA SZTUCZNE
tel. +48 46 863 02 01 i nr wewnętrzny
fax. +48 46 863 02 01 wew. 466
e-mail:
opakowania@boryszewerg.com.pl
 
Szef Zespołu
Paweł Kaczorowski – wew. 208, 450

 
Sprzedaż i logistyka
Izabela Ofman–Michalak – wew. 263 
Martyna Janasz - wew. 490
 
 

EKSPORT
tel. +48 46 863 02 01 i nr wewnętrzny
 
Radosław Sobolik - wew. 455
e-mail:
rsobolik@boryszewerg.com.pl